Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

83+ Saatlik Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: JAVA,PYTHON,C#

83+ Saatlik Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: JAVA,PYTHON,C#
Coupon Free Dicount - 83+ Saatlik Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: JAVA,PYTHON,C#, Sıfırdan HTML, Bootstrap, JavaScript, C#, Python, JAVA, Node JS, Flutter, Angular, React ve çok daha fazlasını öğrenin.

  • HOT & NEW
  • 4.7 (1,574 ratings)
  • Created by Engin Demiroğ
  •  Turkish

Preview this course  - GET COUPON CODE

Description
Programlamaya sıfırdan başlamak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız,

Bir programlama teknolojisini öğrenirken, aniden diğerine geçtiğinizi görüyorsanız,

Sektörde aranan programcı olmak için temellerinizi sapasağlam yapmak istiyorsanız,

Şu an doğru kursu inceliyorsunuz.

Programlama teknolojileri büyük bir yarış içindedir. Öyle ki, aynı şirket içerisinde bile farklı projelerde farklı teknolojiler kullanılmaktadır. O yüzden bir ilanda aşağıdaki gibi bir maddeye rastlamak mümkündür.

JavaScript, C#, Java, Python dillerinden en az birini bilmek.

Angular ve React bilmek

Tüm teknolojilerde uzmanlaşmak genellikle mümkün değildir. Fakat programlamanın mantalitesini yakaladıktan sonra diğerine geçmeniz hiç de zor olmayacaktır.

İşte bu kurs tüm bu teknolojilerin aslında benzer amaçlara hizmet ettiğini sadece syntax(yazım şekli) olarak değiştiğini ispat eder niteliktedir.

Bu dillerin yapısal farklılıklarını da net bir şekilde öğreneceksiniz.

Kursumuzda aşamalı bir model uygulanmıştır.

Programlamaya giriş

Python programlama diline giriş

Python nesne yönelimli programlama

Python atölye çalışmaları

Java programlama diline giriş

Java nesne yönelimli programlama

C# programlama diline giriş

C# nesne yönelimli programlama

Python, JAVA ve C# için veri tabanı programlama

HTML 5

CSS 3

Bootstrap 4

JavaScript ES6+

TypeScript

Angular

React

Dart

Flutter ile mobil programlama

Python ile veri işleme ve modelleme

Python ile Makine Öğrenmesine giriş

Bu kursa katılanlar, eğitimin gerçek hayata uygulanışına vurgu yapıyor.

*****Emeğinize sağlık Engin Hocam. İçerik bakımından kapsamlı bir eğitim olmuş. Zaten anlatımınız anlaşılır ve detaylı. Yazılım geliştirmeye yeni başlayacak arkadaşlara öneririm.*****Programlama temelini oluşturup bir şeylere hakim olabilmek adına güçlü bir eğitim.*****Harika, oldukça verimli bir kurs. Anlatım sade ve akıcı. Tamamen anlatıldığı gibi temel olması açısından kesinlikle tavsiye ediyorum.*****Hangi dili öğreneceğimi kestiremiyordum. Php ile başlayıp kendimi Django'da buluyordum. İyi bir kaynak seçtiğimi düşünüyorum.*****Kurs en ince ayrıntısına kadar özenerek hazırlanmış. Sizi hiç bilmeyen biri olarak kabul etmiş ve ona göre terimlerin vs. açıklamalarını en iyi şekilde anlamanızı sağlamış.*****Uzun yıllar önce bıraktığım programcılığa bu sayede yeniden başladım. Henüz çok başlarda olmama rağmen, yeniden kod yazmaya başlamak benim için çok zevkli. Teşekkürler.*****Bildiğim başlangıç konularını bile sıkılmadan izledim. Gerçekten anlatım çok iyi. Bilgi üst düzey. Kursu bitirip eğitimcinin yeni bir kursuna başlamak için sabırsızlanıyorum. :)*****Özellikle nesneler konusunu çok güzel işlemiş. Gerçek hayattan, projelerden örnekler vererek, alıntılar yaparak işin temelini güzel bir şekilde anlatmış.*****Birçok merak ettiğim dili aynı pakette görmek beni heyecanlandırdı. Zaten Engin Hocanın ders anlatışını ve konu hakimiyetini tartışmam. Hiç düşünmeden kaydı tamamladım.*****Engin Hocamızın mükemmel anlatımı ve özellikle de sadece kodu yazmayı değil, kaliteli kod yazmayı prensip edinerek bu titizlikle öğretmesi gerçekten paha biçilemez.

100% Off Udemy Coupon . Free Udemy Courses . Online Classes

Post a Comment for "83+ Saatlik Aranan Programcı Olma Kamp Kursu: JAVA,PYTHON,C#"